ALEXANDER WANG FOR H&M

AlexanderWangxhm

Marka H & M nie od dziś stara się przybliżać wielką modę do zwykłych ludzi. Kolejny raz zaprasza do współpracy czołowe nazwiska z branży mody. Pierwszym, który zapoczątkował serię ekskluzywnych kolekcji był Karl Lagerfeld w 2004  r.

Kolekcja Alexandra Wanga miała już swoją premierę na świecie, można było zobaczyć ją na pokazie w Nowym Jorku w połowie października. W sportowym i nowoczesnym stylu Wanga zakochały się już  blogerki i gwiazdy, m.in. Rihanna. Kolekcja stworzona dla szwedzkiej marki jest wyluzowana i pasuje na poranny jogging jak i wieczorne wyjście, Projektant starał się połączyć oba style tworząc przekornie sukienki z materiałów podobnych do pianek dla nurków, sportowe topy, niebanalne dodatki. Wszystko utrzymane w ciemnej kolorystyce i przypomina raczej stroje rodem z ringu czy sali gimnastycznej. Kolekcja jest typowa miejska i nowoczesna, charakterystyczna dla Wanga.

Już 6 listopada będziemy mogli zobaczyć jak wypadła współpraca amerykańskiego projektanta z marka H & M. Dostępna bedzie w dwóch sklepach w Polsce: na ul. Marszałkowskiej w Warszawie oraz w Galerii Krakowskiej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s